mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 48 m² w mieście Kraków

Kraków Olsza, Ptasia, 31-432 Krakow, Poland

2600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment at Kraków, Prądnik Czerwony, Poland

na wynajem mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 mkw znajdujące się na prądniku czerwonym, niedaleko ul. dobrego pasterza. mieszkanie znajduję się na 10 piętrze w bloku z windą. składa się z 3 nieprzechodnich pokoi. dwa pokoje wyposażone w szafki, rozkładane sofy, krzesła, stół oraz tv. jeden z pokoi składa się z rozkładanej sofy ( będzie dodatkowo jeszcze szafa ) . oddzielna kuchnia w pełni umeblowana i wyposażona w lodówko-zamrażarkę, kuchenkę gazową oraz piekarnik. w łazience wanna z prysznicem i pralka. osobno wc. w przedpokoju pojemna szafa. z największego pokoju dodatkowo wyjście na balkon z pięknym widokiem. centralne ogrzewanie miejskie. lokalizacja: dobrze skomunikowana okolica. liczne przystanki autobusowe. łatwy dojazd do centrum. w pobliżu sklepy i lokale gastronomiczne i usługowe. bliskość uczelni wyższych: pk czy uek. niedaleko park wodny i galeria serenada. opłaty: czynsz najmu: 2600,00 zł czynsz administracyjny: 500,00 zł ( woda, co, wywóz śmieci ) kaucja zwrotna: 2600,00 zł media według zużycia: prąd, gaz i ciepła woda internet we własnym zakresie. tylko dla osób bez zwierząt. darmowe miejsca parkingowe na osiedlu. gotowe do wprowadzenia się od zaraz. uzyskanie szczegółowych informacji dotyczących oferty oraz prezentacja nieruchomości są możliwe tylko po zawarciu umowy pośrednictwa z biurem nieruchomości (zgodnie z ustawą o gospodarce nieruchomościami). w przypadku najmu nieruchomości będącej przedmiotem umowy pośrednictwa pobierane jest jednorazowe wynagrodzenie. salwator nieruchomości osoba

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

48 m²

Cena

2600 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kraków Olsza, Ptasia, 31-432 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Aleja Pokoju 84, 31-564 Krakow, Poland

2099 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Aleja Pokoju 84, 31-564 Krakow, Poland

2099 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

63K, 31-625 Krakow, Poland

2099 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy