mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 64 m² w mieście Warszawa

Brzozowa, Powiat grajewski, Poland

4115 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment at mazowieckie, Warszawa, Śródmieście, Stare Miasto, Brzozowa, Poland

opis oferty stare miasto mieszkanie składa się z pokoi ,4m2 oraz kuchni 12m2 i łazienki z wanną wc i umywalką. przedpokój 8,5m2. na podłogach w pokojach parkiet dębowy, łazienka i kuchnia terakota i glazura. do ceny wynajmu należy doliczyć czynsz 748 zł oraz media. niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisu art. 66 kodeksu cywilnego. oferta wysłana z programu imo dla pośredników .

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

64 m²

Cena

4115 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Centrum

Tak

Cena za m²

64 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Brzozowa, Powiat grajewski, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

Przykładowy obraz

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m²

Wspólna 50A, 00-684 Warsaw, Poland

3293 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Wólczyńska, 01-909 Warsaw, Poland

3299 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 50 m²

Wólczyńska, 01-909 Warsaw, Poland

3299 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy