mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 23 m² w mieście Kraków

Widok 2, 31-564 Krakow, Poland

2200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment at Mieszkanie Kraków, Grzegórzki, Dąbie ul. Widok , Poland

Kawalerka 23 m² | 9. piętro | Dąbie | okolice al. Pokoju Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni użytkowej 23 m², położone na 9. piętrze budynku w Krakowie, w rejonie Dąbia, w pobliżu al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbie. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta oraz wygodny dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej. Lokal składa się z jednego pokoju, łazienki oraz aneksu kuchennego zlokalizowanego w przedpokoju. Mieszkanie posiada ekspozycję południowo-zachodnią, dzięki czemu jest dobrze doświetlone i jasne w godzinach popołudniowych. Położenie na 9. piętrze zapewnia dobre nasłonecznienie oraz większe poczucie przestrzeni. Mieszkanie wyposażone jest w pralkę, zmywarkę oraz lodówkę. Stan lokalu pozwala na jego komfortowe użytkowanie. Czynsz najmu dla właściciela wynosi 2 200 zł miesięcznie . Czynsz i opłaty administracyjne wynoszą około 600 zł miesięcznie . Dodatkowo płatne są prąd, gaz oraz Internet . Atutem nieruchomości jest jej położenie w dobrze skomunikowanej części Krakowa, w sąsiedztwie al. Pokoju oraz przystanku tramwajowego Dąbie. Lokalizacja ta zapewnia sprawny dojazd do innych części miasta, a jednocześnie wygodny dostęp do codziennych usług i miejskiej infrastruktury. Umowa w formie najmu okazjonalnego zawierana jest na minimum 1 rok . Biuro pobiera prowizję w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. + 48 509 Pokaż Telefon

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

23 m²

Cena

2200 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

96 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Widok 2, 31-564 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 38 m²

Majora Pilota Stefana Janusa, 31-045 Krakow, Poland

1790 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 17 m²

Ogrodniki, 30-404 Krakow, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 26 m²

Powstańców, 31-643 Krakow, Poland

1800 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (23.0 m²) do wynajęcia w mieście Kraków (Widok 2, 31-564 Krakow, Poland) – rentola.pl