Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m² w mieście Poznań

Poznan, Greater Poland Voivodeship, Poland

2450 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Apartment at Poznań,

30 lata doświadczenia w obrocie nieruchomościami | PTAK biuro nieruchomości Mieszkanie dostępne od 1 czerwca | Mieszkanie przy Lasku Marcelińskim Jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Jeleniogórskiej na poznańskim Grunwaldzie Mieszkanie dwupokojowe, 45 m2, dodatkowo balkon oraz duża komórka lokatorska Możliwość podnajęcia miejsca parkingowego w hali garażowej. W najbliższej okolicy pełne zaplecze usługowo-handlowe: - 3 minuty do Lasku Marcelińskiego - sklepy, piekarnie, restauracje - szpital, apteka - siłownia, place zabaw i boiska do gry - szkoła, przedszkole i żłobek *** świetna lokalizacja - w okolicy szeroko rozwinięta infrastruktura oraz sieć komunikacji miejskiej powalająca z łatwością dostać się w każdy punkt Poznania. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości kilku minut. MIESZKANIE składa się z : - pokoju dziennego z aneksem kuchennym - przestronnej sypialni - dużej łazienki, - balkonu - korytarza - opcjonalnie dostępna w cenie komórka lokatorska UMEBLOWANIE /wyposażenie (jak na zdjęciach): ANEKS KUCHENNY: -meble w zabudowie IKEA -piekarnik -płyta indukcyjna -lodówka -pochłaniacz -zmywarka 60 cm - stół + 4 krzesła POKÓJ DZIENNY: - sofa UWAGA - sofa ze zdjęcia została zastąpiona nową, w stylu nowoczesnym - stolik kawowy SYPIALNIA: - łóżko dwuosobowe - szafa typu komandor ŁAZIENKA: -prysznic -umywalka z szafką -grzejnik drabinkowy -wc KORYTARZ: - duża szafa typu komandor Cena najmu - 2450 zł Czynsz administracyjny - 700 zł (w tym zaliczka na wodę, ogrzewanie) Pozostałe opłaty - tylko prąd wg zużycia Kaucja - suma jednomiesięcznych opłat Fakultatywnie : miejsce parkingowe - 280 zł Zapraszam do Oferta na wyłączność Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

45 m²

Cena

2450 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Poznan, Greater Poland Voivodeship, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

AstroClassic Poznań, Grunwaldzka, 60-786 Poznan, Poland

1990 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Osiedle Rzeczypospolitej 45, 61-393 Poznan, Poland

1999 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 52.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 52 m²

Piotra Wawrzyniaka 1, 60-505 Poznan, Poland

1999 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy