mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 60 m² w mieście Poznań

Śniadeckich 33, 60-781 Poznan, Poland

3988 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment for rent in Poznań ul. Śniadeckich

Opis oferty _ Nowoczesne i kameralne osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w sercu poznańskiego Łazarza, tuż obok Parku Wilsona i Palmiarni, oferujące 318 funkcjonalnych mieszkań w układach od 1 do 4 pokoi. Projekt łączy wygodę życia w centrum miasta z sąsiedztwem terenów zielonych oraz pełną infrastrukturą usługową i komunikacyjną — od Starego Miasta i dworca Poznań Główny dzieli go zaledwie krótki spacer. Mieszkania posiadają balkony, loggie lub ogródki, a inwestycja oferuje udogodnienia takie jak garaż podziemny, komórki lokatorskie i miejsca dla rowerów, co tworzy komfortową przestrzeń do codziennego najmu.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

60 m²

Cena

3988 zł

Cena za m²

66 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Śniadeckich 33, 60-781 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 55.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 55 m²

Pod Jemiołą, Sielska 32, 60-129 Poznan, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Augustyna Kordeckiego 8a, 60-131 Poznan, Poland

3200 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 55 m²

Czarnucha 9, 61-612 Poznan, Poland

3200 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy