mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 59 m² w mieście Poznań

Śniadeckich 33, 60-781 Poznan, Poland

3871 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment for rent in Poznań ul. Śniadeckich

Opis oferty _ Nowoczesne, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, oferujące funkcjonalny i komfortowy układ. Lokal obejmuje przestronny salon z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie oraz łazienkę. Mieszkanie jest umeblowane i wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, gotowe do zamieszkania. To idealna propozycja dla rodzin lub osób pracujących zdalnie, które cenią dobrze zaprojektowaną przestrzeń.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

59 m²

Cena

3871 zł

Cena za m²

66 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Śniadeckich 33, 60-781 Poznan, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Poznań

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 54.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 54 m²

Centrum Szkoleń Fryzjerskich, Świętego Wawrzyńca 13, 60-539 Poznan, Poland

3100 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Wilkońskich 7, 60-543 Poznan, Poland

3100 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56 m²

Ułańska 12, 60-763 Poznan, Poland

3100 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy