mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41 m² w mieście Wrocław

Stare Miasto, Wrocław, Poland

2550 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

apartment for rent in ul. Szczepińska, Szczepin / Stare Miasto, Wrocław

Nieruchomość położona przy ul. Szczepińskiej.. Do centrum dojedziemy stąd w 10 minut, a spacer na rynek zajmie około 20 minut. W najbliższej odległości znajdziemy centrum handlowe Magnolia, Lidl, Żabkę, Luxmed, centrum sportowe Hasta la Vista, Muzeum Współczesne (MWW) i wiele innych. Do tego kompleksy biurowe oraz uczelnie, które przyciągają potencjalnych najemców w tę okolicę. Ulica Szczepińska jest bardzo dobrze skomunikowana - zaraz pod budynkiem są liczne tramwaje (linia 3, 10, 20, 23, 31, 33) oraz autobusy. W odległości 1.5 km jest stacja kolejowa Wrocław Mikołajów. 2-pokojowe mieszkanie, o łącznej powierzchni 41m2, w którego skład wchodzi: Do wynajęcia 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ul. Szczepińskiej w niedalekiej odległości od uczelni WSB, CH Magnolia, czy rynku. Mieszkanie po generalnym remoncie w 2023 roku. Lokal znajduje się na 7 piętrze z 11. Mieszkanie jest świetnie skomunikowane z całym miastem. Dojedziesz stąd na Nowy dwór, Plac Grunwaldzki, a także na Psie Pole komunikacją miejską. Pod budynkiem znajduje się również bezpłatny parking dla osób zmotoryzowanych. Mieszkanie idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary czy studentów. Pokoje w mieszkaniu są nieprzechodnie. W mieszkaniu znajduje się w pełni wyposażona osobna kuchnia. Czynsz 2550 zł czynsz administracyjny - 600 zł prąd 150 gaz- 40 Podsumowanie : 34340 zł Kaucja: 3340zł tel.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

41 m²

Cena

2550 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stare Miasto, Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 26 m²

Stefana Żeromskiego 25, 50-321 Wrocław, Poland

2050 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m²

Antoniego Słonimskiego 2, 50-304 Wrocław, Poland

2050 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 24 m²

Antoniego Słonimskiego 2, 50-304 Wrocław, Poland

2050 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy