Future, Stanisława Worcella 5A, 01-250 Warsaw, Poland
8200 zł / miesiąc
Przestronne mieszkanie , wynajem, w pełni urządzone , posiada wszelkie udogodnienia, Gotowe do wprowadzenia od zraz Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? S Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Przestronne mieszkanie , wynajem, w pełni urządzone , posiada wszelkie udogodnienia, Gotowe do wprowadzenia od zraz Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? S Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich.
Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
1
Powierzchnia
63 m²
Cena
8200 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Cena za m²
130 zł
Oferta znajduje się pod adresem Future, Stanisława Worcella 5A, 01-250 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa