mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m² w mieście Warszawa

Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland

2951 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Apartment in Platinum Tower FV in Warsaw

Situated in the centre of Warsaw, Platinum Tower offer accommodation with free WiFi, a kitchenette and an LCD TV with cable channels. The accommodation offered by the Platinum Towers is stylish and boasts a modern interior design. Guests of Apartments have access to the facilities offered by the Platinum Towers complex, such as a fitness centre, a swimming pool and a sauna, at an additional surcharge.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

40 m²

Cena

2951 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

74 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 75.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 75 m²

Herbu Janina 4, 02-972 Warsaw, Poland

2361 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Jagiellońska 77, 03-303 Warsaw, Poland

2381 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 23.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 23 m²

Nowy Służewiec 21, 02-699 Warsaw, Poland

2390 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (40.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Grzybowska 61b, 00-845 Warsaw, Poland) – rentola.pl