mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 27 m² w mieście Warszawa

Nowogrodzka 38, 00-691 Warsaw, Poland

2080 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Apartment NOWOGRODZKA - Centrum - Warszawa

Przestronny apartament w ciepłych kolorach, funkcjonalny pod każdym względem. Nowoczesne umeblowanie tworzy klimat, który spodoba się osobom ceniącym sobie przestronność, wysoki standard, doskonałą lokalizację jak i turystom lub grupie przyjaciół, chętnym poznać uroki Warszawy. Złożony z przestronnego salonu połączonego z kuchnią. W salonie duże, rozkładane, dwuosobowe łóżko, wysokiej jakości telewizor. Wyposażona kuchnia daje możliwość przygotowania posiłków. Dwie oddzielne, duże sypialnie posiadają łóżka, które można rozłączyć w efekcie czego do dyspozycji jest 5 oddzielnych łóżek lub 3 duże. Każda sypialnia wyposażona jest w oddzielny telewizor oraz szafę. Jedna z sypialni dodatkowo wyposażona jest w klimatyzację oraz balkon. Przestronna, w białych kolorach łazienka wyposażona jest w kabinę prysznicową. Mieszkanie posiada wszystkie niezbędne przedmioty codziennego użytku pozwalające ułatwić sobie pobyt w mieszkaniu: zmywarkę, pralkę, deskę oraz żelazko, suszarkę do włosów, pościel oraz kosmetyki do higieny. W komunikacji oraz rozrywce pomoże wi-fi oraz telewizja kablowa. Apartament znajduje się na 6 piętrze. W budynku znajduje się winda. Lokalizacja budynku to centrum Warszawy. 5 minut drogi do dworca centralnego ,centrum handlowego Złote Tarasy, tuż przy metrze centrum. Doskonałe połączenie z lotniskiem zarówno autobusem jak i samochodem. OBIEKT MONITOROWANY Prosimy o przestrzeganie godzin ciszy nocnej w godzinach 22-6

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

27 m²

Cena

2080 €

Cena za m²

77 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Nowogrodzka 38, 00-691 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 21.88 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 22 m²

Symfonii 5, 02-787 Warsaw, Poland

1690 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 22.58 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 23 m²

Międzyborska 11, 04-041 Warsaw, Poland

1700 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Świętego Franciszka Salezego 6, 00-392 Warsaw, Poland

1700 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy