mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 21 m² w mieście Warszawa

Zygmunta Słomińskiego 7, 00-195 Warsaw, Poland

1629 € / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Arkadia 2

Kuchnia: płyta elektryczna, maszyna NESPRESSO , lodówka, piekarnik, toster, czajnik elektryczny, mikrofalówka, zmywarka, okap, podświetlane panele ścienne, wyciskarka do soków, sokowirówka, Łazienka: kabina prysznicowa 90x120, wc, bidet, umywalka, podgrzewana podłoga Hall: szafa wnękowa, pralka Sypialnia: KLIMATYZACJA, łóżko dwuosobowe , TV LED, komoda, biurko, Internet LAN i wi-Fi Salon: KLIMATYZACJA ,rozkładana sofa , regał, stół na 6 osób, krzesła, TV LED panooramiczny 58", Taras: stolik kawowy, fotele Oraz: Internet, telewizja kablowa, żelazko, deska do prasowania, suszarka do bielizny, odkurzacz, komplet naczyń kuchennych i sztućców Klimatyzacja Rolety nieprzepuszczające światła

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

21 m²

Cena

1629 €

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Taras

Tak

Cena za m²

78 €

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Zygmunta Słomińskiego 7, 00-195 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 51.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 51 m²

Obrzeżna 1D, 02-691 Warsaw, Poland

1319 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18.07 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Zygmunta Słomińskiego 7, 00-195 Warsaw, Poland

1396 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 18 m²

Aleja Jerzego Waszyngtona 45/51, 04-008 Warsaw, Poland

1396 € / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy