Dodano 2 dni temu

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30 m² w mieście Bielsko-Biała

Piastowska 46, 43-300 Bielsko-Biała, Poland

2050 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Bielsko-Biała - Ul. Wita Stwosza, klimatyzacja Górne Przedmieście

NOWOCZESNY APARTAMENT | ul. WITA STWOSZA BIELSKO-BIAŁA | PIERWSZY NAJEM | KLIMATYZACJA | PARKING Szukasz komfortowego miejsca, w którym nikt przed Tobą nie mieszkał? Mam przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu nowoczesnej kawalerki w prestiżowej lokalizacji w Bielsku-Białej, przy ul. Wita Stwosza 49. Cicha i spokojna okolica z szybkim dostępem do centrum miasta oraz głównych dróg wylotowych. O MIESZKANIU Mieszkanie o pow. 30,41 m2 znajduje się w nowo oddanym, dwupiętrowym apartamentowcu, na drugim piętrze. Zostało zaprojektowane z dbałością o detale, łącząc funkcjonalność z nowoczesnym designem. Wyposażone jest w klimatyzację i wszystkie niezbędne sprzęty AGD oraz meble Będziesz jego pierwszym lokatorem! Standard: Wysoki standard wykończenia, wszystko pachnie nowością. Salon: W pełni umeblowane (wygodna kanapa, szafy, stół z krzesłami). Aneks kuchenny: Nowoczesna zabudowa wyposażona w markowy sprzęt AGD (w tym zmywarka , płyta grzewcza, lodówka). Łazienka: Komfortowa, wyposażona w nową pralkę . Komfort: W mieszkaniu zamontowana jest wydajna klimatyzacja , zapewniająca idealną temperaturę w upalne dni. Bezpieczeństwo: Teren inwestycji jest w całości ogrodzony. Parking: Do mieszkania przynależy dedykowane miejsce parkingowe na terenie posesji. Wygoda: Brama wjazdowa otwierana automatycznie na pilota. Ogrzewanie: podłogowe Idealne dla singla lub pary. Tylko osoby niepalące, bez zwierząt . Minimalny okres najmu: 1 rok. KOSZTY NAJMU Czynsz najmu - 2050,00 zł/m-c Opłata do wspólnoty, zawiera n. media: wodę, ogrzewanie, wywóz śmieci: przy 1 osobie: ok. 532 zł/m-c przy 2 osobach: ok. 619 zł/m-c Dodatkowo prąd - według zużycia Kaucja - 4200 zł Jako biuro nieruchomości pobieramy za usługę pośrednictwa wynagrodzenie w formie prowizj i NOTA PRAWNA Opis oferty zawarty na stronie internetowej biura oraz portalach zewnętrznych sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela. Może on podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej określonej w art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego. W rozumieniu przepisów prawa przedstawiona oferta ma charakter informacyjny. Oferta wysłana z systemu BCK Galactica

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

1

Powierzchnia

30 m²

Cena

2050 zł

Cena za m²

68 zł

Mapa

Piastowska 46, 43-300 Bielsko-Biała, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Bielsko-Biała

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40.0 m² – Gotowe do wynajęcia

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m²

Browarna 27, 43-300 Bielsko-Biała, Poland

1650 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 30.0 m² – Przestronny klimat