mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 34 m² w mieście Kraków

Stradomska 5a, 31-068 Krakow, Poland

1783 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: 10-05-2026

Comfortable single bedroom in well-connected Stradom

Rental period for this listing is between 3 - 24 months

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

34 m²

Cena

1783 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

10-05-2026

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stradomska 5a, 31-068 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 26.89 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 27 m²

Dream Hostel, Józefa Dietla 57, 31-054 Krakow, Poland

1430 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 27.04 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 27 m²

Dream Hostel, Józefa Dietla 57, 31-054 Krakow, Poland

1438 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 27 m²

Basztowa 17, 31-143 Krakow, Poland

1438 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy