mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 125 m² w mieście Warszawa

Południowa Obwodnica Warszawy, 02-999 Warsaw, Poland

12 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na jednym z ostatnich pięter. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard wykończenia oraz piękny widok. To idealne rozwiązanie dla osób ceniących komfort, wysoki standard, stylowy design i bliskość do centrum miasta. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w wysokiej jakości sprzęt AGD i RTV. Strefa dzienna to otwarta przestrzeń – salon o południowej ekspozycji z półotwartą kuchnią i wyjściem na taras. - Salon - Półotwarta kuchnia - 3 sypialnie - 2 łazienki - Toaleta - Pomieszczenie gospodarcze - Garderoba Mieszkanie znajduje się na Mokotowie, zielonej dzielnicy Warszawy położonej zaledwie kilka minut od centrum miasta. Okolica charakteryzuje się rozbudowaną infrastrukturą, obejmującą sklepy spożywcze, piekarnie, liczne lokale gastronomiczne, apteki, siłownie, - 2 miejsca postojowe

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

125 m²

Cena

12 000 zł

Cena za m²

96 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Południowa Obwodnica Warszawy, 02-999 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 127.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 127 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

9700 zł / miesiąc

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 149.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 149 m²

Midtown, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

9700 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 105.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 105 m²

mowiedobrze.pl, Sarmacka, 02-999 Warsaw, Poland

9750 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (125.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Południowa Obwodnica Warszawy, 02-999 Warsaw, Poland) – rentola.pl