mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 77 m² w mieście Warszawa

Prosta 69B, 00-838 Warsaw, Poland

12 500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Nowoczesny apartament w Towarowa Square - design, funkcjonalność i prestiż w centrum miasta PARAMETRY NIERUCHOMOŚCI Nowy, świeżo wykończony apartament w prestiżowej inwestycji Towarowa Square to propozycja dla osób ceniących miejski styl życia i wysoki standard wykończenia. Położony na 3. piętrze, oferuje przestrzeń o powierzchni 77 m², w pełni zaprojektowaną z myślą o komforcie i estetyce. Przestronny salon z otwartą kuchnią, cztery sypialnie oraz dwie łazienki tworzą harmonijną i funkcjonalną całość, gotową do zamieszkania od zaraz. Dodatkowym atutem inwestycji są rozbudowane części wspólne dostępne dla mieszkańców - siłownia, przestronny taras, sala klubowa oraz konferencyjna. ROZKŁAD APARTAMENTU Salon z otwartą kuchnią 3 sypialnie 2 łazienki, jedna z wanną i jedna z prysznicem Balkon Jedno miejsce postojowe wliczone w cenę. Dodatkowo płatny czynsz 1500 zł KOMUNIKACJA I OKOLICA Towarowa Towers to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w sercu Warszawy - zaledwie kilka minut spacerem od Ronda Daszyńskiego, stacji metra, licznych przystanków tramwajowych i autobusowych. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się biurowce, restauracje, sklepy i centra biznesowe - to idealne miejsce dla osób pracujących w centrum miasta lub szukających inwestycji w świetnej lokalizacji. W NASZEJ OPINII To mieszkanie łączy miejski styl, wygodę i prestiż. Nowoczesne wnętrze, dostęp do części wspólnych o wysokim standardzie oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że apartament w Towarowa Towers to idealna przestrzeń do życia lub wynajmu długoterminowego. Więcej unikalnych ofert o podobnych kryteriach znajdą Państwo na naszej stronie www. Zapraszamy do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

77 m²

Cena

12 500 zł

Cena za m²

162 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Prosta 69B, 00-838 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 200.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 5 pokojami o powierzchni 200 m²

Wybieg, 00-788 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 115.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 115 m²

Biały Kamień, Województwo Dolnośląskie, Poland

10 000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 113.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 113 m²

Rondo Romana Dmowskiego, 00-693 Warsaw, Poland

10 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy