Dodano dzisiaj

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 89 m² w mieście Wrocław

Krzycka 73a, 53-019 Wrocław, Poland

8900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrze Kameralne osiedle Wynajem możliwy tylko dla firm. Opiekun nieruchomości: Julia Andrulewicz Otoczenie: Prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej dzielnicy Krzyki. Osiedle składa się z 4 budynków z windą, każdy z nich ma 2 piętra. Nieruchomość: 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89m2 znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym, kameralnym apartamentowcu z windą. Układ: Salon z aneksem kuchennym Sypialnia Pokój Pokój Łazienka z wc Wc Taras Najważniejsze informacje 1. Wyposażenie: Kuchnia: lodówka, piekarnik, okap, płyta indukcyjna, zmywarka, sztućce, garnki, naczynia Pralka, Suszarka, Klimatyzacja, Rolety elektryczne, Telewizor w salonie, Wyposażone pokoje - możliwe zmiany aranżacyjne. 2. Wykończenie: Na podłogach deski i kafle, W łazienkach wysokiej jakości armatura, Gładzie Do nieruchomości przynależą: * 2 miejsca postojowe w garażu * komórka lokatorska - istnieje możliwość ładowania samochodów elektrycznych Opłaty: Opłata dla właściciela zł (netto + vat 23%) Czynsz do wspólnoty: ok. zł (netto + vat 23%) (zaliczki na wodę ciepłą i zimną, ogrzewanie, utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy i śmieci - w zależności od ilości osób) Prąd według zużycia Zapraszam na bezpłatną prezentację :) Opiekun oferty: Julia Andrulewicz

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

4

Powierzchnia

89 m²

Cena

8900 zł

Cena za m²

100 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Krzycka 73a, 53-019 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 86.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 86 m²

Księcia Witolda 43c, 50-202 Wrocław, Poland

7500 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 120.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 120 m²

Wrocław, Poland

7800 zł / miesiąc

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 85.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 4 pokojami o powierzchni 85 m²

GeodezjaInfo Waldemar Jarosz, Romana Dmowskiego 15C, 50-203 Wrocław, Poland

7900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy