dom z 4 pokojami o powierzchni 149 m² w mieście Walendów

Nad Utratą 116, 05-830 Walendów, Poland

11 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

Do wynajęcia wyjątkowy , położony w Walendowie – miejscu, które łączy prywatność, bezpieczeństwo i bliskość natury z szybkim dostępem do Warszawy. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie codziennego życia rodziny. Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia zarówno przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, jak i komfortową strefę prywatną dla każdego z domowników. Na piętrze znajduje się elegancka sypialnia master z własną łazienką, stanowiąca intymną przestrzeń dla rodziców. Dodatkowo dwie ustawne sypialnie dziecięce oraz przestronna łazienka tworzą funkcjonalną i wygodną strefę nocną. Parter to jasna, otwarta przestrzeń dzienna – przestronny salon połączony z jadalnią, wypełniony naturalnym światłem i płynnie przechodzący w prywatny ogród, który staje się naturalnym przedłużeniem strefy wypoczynkowej. Nowoczesna, w pełni wyposażona kuchnia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. W bryle budynku znajduje się a dodatkowe zlokalizowane jest bezpośrednio przed domem. Osiedle Walendia to zamknięta, monitorowana przestrzeń z całodobową ochroną, zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie mieszkańców. Na jego terenie znajdują się liczne udogodnienia: place zabaw, boiska sportowe, strefy rekreacyjne oraz rozbudowana infrastruktura dla osób aktywnych. Wyjątkowym atutem jest prywatne jezioro z malowniczymi alejkami spacerowymi oraz Lokalizacja gwarantuje szybki dojazd do Warszawy (ok. 15–20 minut), jednocześnie oferując ciszę, spokój i

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

4

Powierzchnia

149 m²

Cena

11 000 zł

Cena za m²

74 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Nad Utratą 116, 05-830 Walendów, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Walendów

dom z 4 pokojami o powierzchni 149.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 4 pokojami o powierzchni 149 m²

Brzozowa, 05-830 Walendów, Poland

10 000 zł / miesiąc

dom z 4 pokojami o powierzchni 149 m²

Walendów, Pruszków County, Poland

10 000 zł / miesiąc

dom z 4 pokojami o powierzchni 149 m²

Kwiecista, 05-552 Walendów, Poland

11 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy