dom z 1 pokojem o powierzchni 555 m² w mieście Raszyn

Cukiernia Bracia Sośniccy - torty okolicznościowe, Aleja Krakowska 53, 05-090 Raszyn, Poland

35 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

1

Powierzchnia

555 m²

Cena

35 000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

63 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Cukiernia Bracia Sośniccy - torty okolicznościowe, Aleja Krakowska 53, 05-090 Raszyn, Poland

Ładowanie mapy

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy