131, 37-621 Basznia Górna, Poland
8700 zł / miesiąc
Oferta testowa serwisu. Prosimy nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić. Dane z certyfikatu energetycznego:
Oferta testowa serwisu. Prosimy nie przesyłać zainteresowań i nie dzwonić.
Dane z certyfikatu energetycznego:
Typ nieruchomości
dom
Pokoje
5
Powierzchnia
112 m²
Cena
8700 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Cena za m²
78 zł
Oferta znajduje się pod adresem 131, 37-621 Basznia Górna, Poland
Ładowanie mapy