dom z 10 pokojami o powierzchni 289 m² w mieście Marki

Hetmańska 13, 05-270 Marki, Poland

20 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

Na wynajem dom o powierzchni . Dom znajduje się w zalesionej, malowniczej okolicy podwarszawskich Marek, 2 minuty samochodem od centrum Handlowego w markach/Ikei/Makro, 5 min od Warszawy, a jednak w cichej i spokojnej okolicy. Dom ma dwa oddzielne wejścia na parterze. Jedno mieszkanie jest na parterze i składa się z salonu z kuchnią, sypialni, korytarza i łazienki. Drugie jest dwupoziomowe i składa się z następujących pomieszczeń: - na parterze - korytarz, pokój, salon z kuchnią i antresolą z wysokimi oknami i toaletą, - na piętrze - 3 pokoje, łazienka, pralnia, sypialnia, garderoba i 2 łazienki. Ogrzewanie podłogowe - piec gazowy. Zapraszam na prezentację.

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

10

Powierzchnia

289 m²

Cena

20 000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

69 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Hetmańska 13, 05-270 Marki, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Marki

dom z 10 pokojami o powierzchni 289.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 10 pokojami o powierzchni 289 m²

Hetmańska 13, 05-270 Marki, Poland

20 000 zł / miesiąc

dom z 10 pokojami o powierzchni 289 m²

Hetmańska 13, 05-270 Marki, Poland

20 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy