Dodano wczoraj
Żegiestowska 24B, 02-922 Warsaw, Poland
13 000 zł / miesiąc
Nowy dom z 2017 roku o powierzchni całkowitej 210 m2 i użytkowej 150m2 na działce 300m2, położony w sercu Starej Sadyby (Miasto Ogród Sadyba) przy spokojnej uliczce, 300m od granicy z Wilanowem. Bardzo dobra lokalizacja, cicha spokojna i zielona okolica, bliskość parków, sklep (200m), komunikacja miejska (pętla autobusowa 250m), bliskość szkół międzynarodowych - francuskich (950m) i brytyjskiej (1800m), centrum handlowe Sadyba Best Mall (1300m). Dom posiada miejsca parkingowe na terenie posesji oraz ogrzewany garaż, mogący również pełnić funkcję pomieszczenia rekreacyjnego. Ogrzewanie gazowe (podłogowe i kaloryfery). Kuchnia w pełni wyposażona (biała) połączona z jadalnią i salonem (kominek), toaleta gościnna, na piętrze dwie duże sypialnie, pokój kąpielowy 16 m2, oddzielna łazienka z prysznicem, niewielka piwniczka. Internet światłowodowy. Instalacja TV naziemna i satelitarna (HotBird 13E, Eutelsat 5WA fransat). Ogród. Działka w drugiej linii zabudowy (bezpieczeństwo - podwójne ogrodzenie, bramy sterowane pilotem, wideofon). Dotychczasowe średnie miesięczne opłaty za media 525 zł (woda, prąd, gaz). Minimalny okres wynajmu: 2 lata. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Nowy dom z 2017 roku o powierzchni całkowitej 210 m2 i użytkowej 150m2 na działce 300m2, położony w sercu Starej Sadyby (Miasto Ogród Sadyba) przy spokojnej uliczce, 300m od granicy z Wilanowem. Bardzo dobra lokalizacja, cicha spokojna i zielona okolica, bliskość parków, sklep (200m), komunikacja miejska (pętla autobusowa 250m), bliskość szkół międzynarodowych - francuskich (950m) i brytyjskiej (1800m), centrum handlowe Sadyba Best Mall (1300m). Dom posiada miejsca parkingowe na terenie posesji oraz ogrzewany garaż, mogący również pełnić funkcję pomieszczenia rekreacyjnego. Ogrzewanie gazowe (podłogowe i kaloryfery).
Kuchnia w pełni wyposażona (biała) połączona z jadalnią i salonem (kominek), toaleta gościnna, na piętrze dwie duże sypialnie, pokój kąpielowy 16 m2, oddzielna łazienka z prysznicem, niewielka piwniczka. Internet światłowodowy. Instalacja TV naziemna i satelitarna (HotBird 13E, Eutelsat 5WA fransat). Ogród. Działka w drugiej linii zabudowy (bezpieczeństwo - podwójne ogrodzenie, bramy sterowane pilotem, wideofon). Dotychczasowe średnie miesięczne opłaty za media 525 zł (woda, prąd, gaz). Minimalny okres wynajmu: 2 lata. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)
Typ nieruchomości
dom
Pokoje
4
Powierzchnia
210 m²
Cena
13 000 zł
Cena za m²
62 zł
Oferta znajduje się pod adresem Żegiestowska 24B, 02-922 Warsaw, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Warszawa