Kuropatwy 27, 05-500 Mysiadło, Poland
11 600 zł / miesiąc
English version below. Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany segment o powierzchni 166,07 m², położony w Mysiadle przy ul. Kuropatwy 27. Nieruchomość została wybudowana w 2020roku i jest gotowa do zamieszkania. Dom został urządzony w nowoczesnym standardzie i jest w pełni umeblowany. Do dyspozycji najemcy są: Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących w Warszawie, które chcą mieszkać w spokojniejszym, zielonym otoczeniu. Warunki najmu: Zapraszam do
English version below. Do wynajęcia nowoczesny, w pełni umeblowany segment o powierzchni 166,07 m², położony w Mysiadle przy ul. Kuropatwy 27. Nieruchomość została wybudowana w 2020roku i jest gotowa do zamieszkania. Dom został urządzony w nowoczesnym standardzie i jest w pełni umeblowany.
Do dyspozycji najemcy są: Nieruchomość świetnie sprawdzi się zarówno dla rodziny, jak i dla osób pracujących w Warszawie, które chcą mieszkać w spokojniejszym, zielonym otoczeniu. Warunki najmu: Zapraszam do
Typ nieruchomości
dom
Pokoje
5
Powierzchnia
166 m²
Cena
11 600 zł
Okres wynajmu
Nieograniczony
Dostępne od
Jak najszybciej
Umeblowane
Tak
Cena za m²
70 zł
Oferta znajduje się pod adresem Kuropatwy 27, 05-500 Mysiadło, Poland
Ładowanie mapy