Dodano 2 dni temu

dom z 6 pokojami o powierzchni 170 m² w mieście Warszawa

Syta 3C, 02-993 Warsaw, Poland

11 000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dom do wynajęcia:

Kępa Zawadowska to cicha i spokojna część Wilanowa. W takim właśnie miejscu jest usytuowany dom - przy bocznej asfaltowej ulicy w otoczeniu domów jednorodzinnych wkomponowanych w piękną zieleń. Niedaleko przystanek autobusowy, kilka minut od licznych sklepów: biedronki, lidla i lokalnego centrum handlowego, przedszkola oraz do centrum Miasteczka Wilanów i szkół. Dogodne połączenie z obwodnicą Warszawy a tym samym szybka komunikacja do centrum miasta. Dom do wynajęcia praktycznie od zaraz dom typu bliźniak z 6 pokojami (w tym garderoba). |Graniczy z sąsiednim od strony garażu. Powierzchna 145 m2 + 48m2 garaż dwustanowiskowy i pomieszczenia gospodarcze. . pokój dzienny i sypialnia na piętrze z klimatyzacją. Alarm, monitoring i internet. Odległość kilku minut samochodem do sklepów, szkół, centrum Wilanowa i pałacu. Wynajem okazjonalny. 1/1 wiatrołap 1/2 gabinet 1/3 spiżarnia 1/4 kuchnia 1/5 pokój dzienny 1/6 hol 1/7 wc 1/8 kotłownia 1/9 garaż na 2 samochody 2/1 hol 2/2 pokój 2/3 pokój 2/4 łazienka 2/5 łazienka 2/6 pokój/garderoba 2/7 pokój 2/8 schowek

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

6

Powierzchnia

170 m²

Cena

11 000 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Garaż

Tak

Cena za m²

65 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Syta 3C, 02-993 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 5 pokojami o powierzchni 130.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 130 m²

Wał Miedzeszyński 576, 03-994 Warsaw, Poland

8900 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 140.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 140 m²

Białołęka, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

8900 zł / miesiąc

dom z 5 pokojami o powierzchni 138.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 5 pokojami o powierzchni 138 m²

Paczkomat InPost, Wał Miedzeszyński, 03-986 Warsaw, Poland

8900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy