dom z 10 pokojami o powierzchni 400 m² w mieście Warszawa

Jerzego Szaniawskiego 12, 01-542 Warsaw, Poland

19 990 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

DOM WYNAJEM Żoliborz Warszawa Mazowieckie | Biuro Nieruchomości

Dom po remoncie | Stary Żoliborz | sala 48 m² | idealny na dom lub działalność Do wynajęcia przestronny dom po remoncie, położony przy kameralnej ulicy na Starym Żoliborzu, 5 minut od Parku Żeromskiego i 10 minut od metra Plac Wilsona. Najważniejsze atuty: Doradca ds. nieruchomości

Typ nieruchomości

dom

Pokoje

10

Powierzchnia

400 m²

Cena

19 990 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

50 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Jerzego Szaniawskiego 12, 01-542 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

dom z 10 pokojami o powierzchni 450.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 10 pokojami o powierzchni 450 m²

Wiertnicza 135, 02-952 Warsaw, Poland

16 000 zł / miesiąc

dom z 9 pokojami o powierzchni 320.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 9 pokojami o powierzchni 320 m²

Mokotów, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

16 000 zł / miesiąc

dom z 10 pokojami o powierzchni 406.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

dom z 10 pokojami o powierzchni 406 m²

Bemowo, Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

16 000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy