Dodano wczoraj

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m² w mieście Wrocław

Braniborska 44, 53-680 Wrocław, Poland

3700 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Doskonale wykończone, z komórką i garażem Wrocław, Szczepin

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie z loggią ul. Braniborska 44, Stare Miasto (Szczepin) Na wynajem wyjątkowe, wyposażone mieszkanie położone na 5. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Braniborskiej 44. Doskonała lokalizacja Stare Miasto / Szczepin to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia. Świetnie skomunikowana (tramwaje, autobusy, bliskość Dworca Świebodzkiego i Rynku), z pełną infrastrukturą: sklepy, restauracje, siłownie, szkoły i zielone bulwary nad Odrą w zasięgu spaceru. Komunikacja - tramwaje: 3, 10, 20, 23, 31, 32, 33 - autobusy: 106, 107, 109, 132, 142, 148, 149, 206, 243, 249, 253 Układ i wyposażenie mieszkania, 3 pokoje z narożnym salonem i przeszkloną loggią - Kuchnia: duża, z wyspą i pełnym wyposażeniem Electrolux; szafki z cichym domykiem, schowane - Sypialnia główna: pojemna szafa z pantografem, łóżko z niezależnym sterowaniem stron, schowki pod łóżkiem, rolety plisowane (góra/dół). - Pokój dodatkowy: z dużą szafą wnękową, idealny jako gabinet, sypialnia lub pokój dla dziecka. - Przedpokój: szafy robione na wymiar jedna z pralką Whirlpool SenseInverter FreshCare+, wysuwanymi koszami na pranie i dużym lustrem; druga ogromna garderoba z 4 przedziałami, 8 szufladami i 4 szafkami w nadbudowie. Pomieści więcej niż garderoba. - Łazienka: z dużym podświetlanym lustrem, licznymi szafkami, białym konglomeratem, baterią z termostatem i bidetką przy misie WC. Dodatkowe atuty- Komórka lokatorska na tym samym piętrze sucha, ciepła, idealna na składzik, a nawet jako spiżarka (zaledwie pół minuty drogi od kuchni). - Przeszklona loggia narożna idealna na poranną kawę i relaks. - Jasne i przestronne wnętrze, wykończone w wysokim standardzie. - Miejsce postojowe w garażu na parterze To mieszkanie spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających lokatorów idealne dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie, ceniących komfort, design i funkcjonalność. Umowa najmu okazjonalnego na czas określony (1rok) z możliwością przedłużenia - koszty aktu opłacane po połowie (właściciel-najemca) CENA: 3700zł czynsz dla właściciela 200zł miejsce postojowe w hali garażowej (piętro 0) - obligatoryjne/obowiązkowe 100zł komórka lokatorska (piętro 5) przy mieszkaniu - obligatoryjne/obowiązkowe 1200zł opłaty do wspólnoty z zaliczką na media (woda zimna i ciepła - ogrzewanie) 200zł zaliczka na prąd SUMA: 5400zł Kaucja wynosi jednomiesięczny czynsz z opłatami 5400zł Wymagane zaświadczenie o zatrudnieniu lub podwójna kaucja. Mieszkanie zarządzane przez firmę: Przelew za czynsz i opłaty wysyłają Państwo jednym przelewem, resztę robimy my. Jeśli w ogłoszeniu nie ma informacji o cenie za internet wybór operatora i koszty są po Państwa stronie. Umowa najmu okazjonalnego na czas określony (1rok) z możliwością przedłużenia - koszty aktu opłacane po połowie (właściciel-najemca) Rezerwacje pustych mieszkań robimy na maksymalnie dwa tygodnie, później należy zacząć opłacać czynsz. Przed podpisaniem umowy najmu należy wykupić ubezpieczenie OC. Zapytaj o współpracę z naszym biurem. Zapraszamy na prezentacje, DM Nieruchomości Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

64 m²

Cena

3700 zł

Cena za m²

58 zł

Mapa

Braniborska 44, 53-680 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61.0 m² – Przestronny klimat

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m²

Barwinkowa 8, 51-251 Wrocław, Poland

2990 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42.0 m² – Przemyślany projekt