mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 84 m² w mieście Warszawa

Literacka 17C, 01-864 Warsaw, Poland

4500 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Duże 3 pokoje, 84,5 m2 z garażem na Literackiej Warszawa, Bielany

Na wynajem | 3 pokoje z widną, oddzielną kuchnią | 84,5 m² | Garaż | Bielany, ul. Literacka Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta może być idealna dla rodziny, pary lub osób ceniących komfort i funkcjonalny układ pomieszczeń. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 84,5 m², położone na 3 (ostatnim) piętrze w kameralnym budynku przy ul. Literackiej na Piaskach. Blok znajduje się na ogrodzonym osiedlu z ochroną, co zapewnia większe poczucie prywatności i bezpieczeństwa. Układ mieszkania: trzy niezależne pokoje,przestronny salon z balkonem,osobna, widna kuchnia,łazienka,osobne WC,przedpokój. Mieszkanie jest dwustronne, dzięki czemu jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień. Dodatkowym atutem jest balkon z widokiem na patio, idealny na poranną kawę lub chwilę relaksu. Dodatkowe atuty: miejsce w garażu,spokojna i zielona okolica,kameralna zabudowa,ogrodzone osiedle z ochroną i miejscami postojowymi,funkcjonalny rozkład pomieszczeńostatnie piętro większa prywatnośćLokalizacja: Bielany to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Warszawy dużo zieleni, dobra komunikacja miejska, sklepy, szkoły, punkty usługowe oraz szybki dojazd do centrum. Warunki najmu: Cena najmu: 4 500 pln/miesięcznie, Czynsz administracyjny: 1 400 pln/miesięcznie +prąd, Kaucja: 5 900 pln Mieszkanie dostępne od już. Zapraszam do Chcesz połączyć zakup nowej nieruchomości ze sprzedażą obecnej? S Przeczytaj opinie naszych Klientów i przekonaj się, że warto nam zaufać! Treść niniejszego ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, ale jest zaproszeniem do współpracy z Państwem. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

84 m²

Cena

4500 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Literacka 17C, 01-864 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 60 m²

Warsaw, Masovian Voivodeship, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 50.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 50 m²

Okrętowa, 01-301 Warsaw, Poland

3600 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 53 m²

Komorska 35, 04-161 Warsaw, Poland

3600 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (84.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Literacka 17C, 01-864 Warsaw, Poland) – rentola.pl