mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 90 m² w mieście Gdynia

Żywiczna 9, 81-606 Gdynia, Poland

4900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Duże mieszkanie w kameralnym domu ul. Żywiczna, Gdynia, Witomino

Atuty: Połowa domu z niezależnym wejściem. Duży taras idealne miejsce do wypoczynku. Las za oknem gwarancja ciszy i bliskości natury. Idealne dla rodziny 2+1 lub na działalność biurową.Mieszkanie bezczynszowe.Miejsce parkingowe w cenie. Mieszkanie: Mieszkanie w domu dwurodzinnym. Powierzchnia 90 m², 3 pokoje.Niezależne wejście. Duży taras. Dobrze doświetlone, z widokiem na las. Idealne dla rodziny lub jako lokal użytkowy/biurowy. Budynek: Budynek starszego typu, zadbany. Typowy dla zabudowy jednorodzinnej Witomina. W otoczeniu zieleni.Mieszkanie stanowi wydzieloną, funkcjonalną część budynku. Lokalizacja: Gdynia, Witomino, ul. Żywiczna. Cicha, spokojna okolica otoczona lasem - Trójmiejski Park Krajobrazowy.Bardzo dobry dojazd zarówno do centrum Gdyni, jak i do Obwodnicy Trójmiasta, co zapewnia szybkie połączenie z całym regionem.Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Informacje finansowe: 4 900 PLNKoszty utrzymania według zużycia.W cenie najmu miejsce parkingowe.Kaucja: 4 900 PLN. Przedstawione powyżej propozycje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń właściciela. Zespół White Wood dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna. Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

3

Powierzchnia

90 m²

Cena

4900 zł

Cena za m²

54 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Żywiczna 9, 81-606 Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Wrocławska 25, 81-550 Gdynia, Poland

3990 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Wrocławska, 81-528 Gdynia, Poland

3990 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Wrocławska 25, 81-550 Gdynia, Poland

3990 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (90.0 m²) do wynajęcia w mieście Gdynia (Żywiczna 9, 81-606 Gdynia, Poland) – rentola.pl