Dodano wczoraj
Wrotków, Lublin, Lublin Voivodeship, Poland
2600 zł / miesiąc
Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wrotków - 2 pokoje, 48,4 m2. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku przy ulicy Ks. Wincentego Granata w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - kuchnia - sypialnia - łazienka z WC - przedpokój Standard wykończenia : - Podłogi: panele - Ściany: gładź gipsowa - Okna: PCV Klimatyzacja Umeblowanie widoczne na zdjęciach. Media: czynsz 2600 zł plus czynsz administracyjny 663 zł.( w tym ogrzewanie miejskie, zaliczka na wodę, śmieci, telewizja, internet ), dodatkowo rachunek za prąd. Garaż w garażu podziemnym płatny 400 zł. Lokalizacja: - Adres: ul. Ks. Wincentego Granata 21 Lublin - Bliskość do: przystanek autobusowy, sklepy, restauracje. Opis okolicy: spokojna, zielona okolica w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Lublina. Ofertę przygotowała i prezentuje: Małgorzata Iwanicka Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości Franczewska Nieruchomości Zapraszam do
Mieszkanie na wynajem w dzielnicy Wrotków - 2 pokoje, 48,4 m2. Nieruchomość położona na 1 piętrze w bloku przy ulicy Ks. Wincentego Granata w Lublinie. W skład nieruchomości wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - kuchnia - sypialnia - łazienka z WC - przedpokój Standard wykończenia : - Podłogi: panele - Ściany: gładź gipsowa - Okna: PCV Klimatyzacja Umeblowanie widoczne na zdjęciach. Media: czynsz 2600 zł plus czynsz administracyjny 663 zł.( w tym ogrzewanie miejskie, zaliczka na wodę, śmieci, telewizja, internet ), dodatkowo rachunek za prąd.
Garaż w garażu podziemnym płatny 400 zł. Lokalizacja: - Adres: ul. Ks. Wincentego Granata 21 Lublin - Bliskość do: przystanek autobusowy, sklepy, restauracje. Opis okolicy: spokojna, zielona okolica w pobliżu Zalewu Zemborzyckiego dobrze skomunikowana z pozostałą częścią Lublina. Ofertę przygotowała i prezentuje: Małgorzata Iwanicka Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości Franczewska Nieruchomości Zapraszam do
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
49 m²
Cena
2600 zł
Cena za m²
53 zł
Oferta znajduje się pod adresem Wrotków, Lublin, Lublin Voivodeship, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Lublin