mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m² w mieście Rzeszów

Stanisława Staszica 14, 35-020 Rzeszów, Poland

2100 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwa samodzielne pokoje ul. Staszica Rzeszów

Do wynajęcia przytulne mieszkanie parter, 36,61 m², ul. Stanisława Staszica Funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 36,61 m², położone na parterze w bloku mieszkalnym ogrzewanym z sieci miejskiej. Lokal jest zadbany i gotowy do zamieszkania od zaraz. Układ mieszkania: - 2 pokoje - kuchnia - łazienka Do mieszkania przynależy piwnica. Wyposażenie: TV, szafka RTV, sofa, łóżko, 2 szafy, lodówka, pralka, stół oraz krzesła. Cena : 2100 zł + 600 zł czynsz + prąd Atuty nieruchomości: -funkcjonalny rozkład pomieszczeń -parter , wygodne rozwiązanie -w pobliżu sklepy, tereny spacerowe oraz przystanki komunikacji miejskiej Mieszkanie idealne dla singla lub pary. Zapraszam do Pozostałe oferty biura są dostępne na naszej stronie: Zapraszamy do korzystania z naszych usług tel. . Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ( )

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

37 m²

Cena

2100 zł

Cena za m²

57 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Stanisława Staszica 14, 35-020 Rzeszów, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Rzeszów

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Dominikańska 3, 35-007 Rzeszów, Poland

1700 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Szkoła Specjalna Przysposabiająca Do Pracy, Ofiar Katynia 1, 35-209 Rzeszów, Poland

1700 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 41 m²

Księdza Józefa Jałowego, 35-010 Rzeszów, Poland

1700 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (37.0 m²) do wynajęcia w mieście Rzeszów (Stanisława Staszica 14, 35-020 Rzeszów, Poland) – rentola.pl