Dodano dzisiaj
Juliana Tuwima 73, 90-031 Łódź, Poland
2600 zł / miesiąc
Przedstawiamy DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA nowy dwupokojowy apartament o powierzchni 40,18 m2, położony na ósmym piętrze widok na Dworzec Łódź Fabryczna. Apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu - Tuwima Apartments, w centrum miasta przy ul. Tuwima 88 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa apartamentu obejmuje: przestronny salon z wyjściem na balkon typu logia, funkcjonalny aneks kuchenny - pełne wyposażenie AGD, komfortową sypialnię z wyjściem na balkon, stylową łazienkę z natryskiem, przedpokój. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, dostępne od zaraz. Opłaty: 2600 zł/mc - czynsz najmu, 500 zł /mc - opłata administracyjna z zaliczkami na poczet zużycia wody oraz CO - 1 osoba, 150 zł/mc - zaliczka na zużycie energii elektrycznej, Całość dla jednej osoby ok. 3250 zł Kaucja - 3000 zł Przykładowe odległości: Dworzec Łódź Fabryczna: 1,1 km Teatr Wielki w Łodzi - Opera Łódzka: 1,2 km Park im. Stanisława Moniuszki: 1,3 km Centrum Handlowe Tulipan: 1,6 km ul. Piotrkowska Deptak: 2,1 km Zapraszamy na prezentację. Dane z certyfikatu energetycznego:
Przedstawiamy DO PIERWSZEGO ZAMIESZKANIA nowy dwupokojowy apartament o powierzchni 40,18 m2, położony na ósmym piętrze widok na Dworzec Łódź Fabryczna. Apartament zlokalizowany w nowoczesnym apartamentowcu - Tuwima Apartments, w centrum miasta przy ul. Tuwima 88 w Łodzi. Powierzchnia użytkowa apartamentu obejmuje: przestronny salon z wyjściem na balkon typu logia, funkcjonalny aneks kuchenny - pełne wyposażenie AGD, komfortową sypialnię z wyjściem na balkon, stylową łazienkę z natryskiem, przedpokój. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, dostępne od zaraz.
Opłaty: 2600 zł/mc - czynsz najmu, 500 zł /mc - opłata administracyjna z zaliczkami na poczet zużycia wody oraz CO - 1 osoba, 150 zł/mc - zaliczka na zużycie energii elektrycznej, Całość dla jednej osoby ok. 3250 zł Kaucja - 3000 zł Przykładowe odległości: Dworzec Łódź Fabryczna: 1,1 km Teatr Wielki w Łodzi - Opera Łódzka: 1,2 km Park im. Stanisława Moniuszki: 1,3 km Centrum Handlowe Tulipan: 1,6 km ul. Piotrkowska Deptak: 2,1 km Zapraszamy na prezentację. Dane z certyfikatu energetycznego:
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
40 m²
Cena
2600 zł
Cena za m²
65 zł
Oferta znajduje się pod adresem Juliana Tuwima 73, 90-031 Łódź, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Łódź