Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m² w mieście Kraków

Samorządowe Przedszkole nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi, Piotra Stachiewicza 21, 31-303 Krakow, Poland

2499 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

| Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia - Stachiewicza - Krowodrza /Azory - 2 pokoje! Do wynajęcia świeżo wyremontowane mieszkanie w nowoczesnym stylu przy ul. Stachiewicza (okolice ul. Radzikowskiego, Wybickiego, Wrocławskie, Mazowieckiej). Doskonała lokalizacja zarówno dla studentów, jak i pracowników korporacji - blisko uczelni i centrum miasta, świetnie skomunikowana z resztą Krakowa - 2 min. do przystanku: Stachiewicza. MIESZKANIE: salon z aneksem kuchennym sypialnia (z pojemną szafą i łóżkiem 160cm) łazienka z prysznicem Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, urządzone wygodnie i w nowoczesnym stylu. Kompleksowe wyposażenie (telewizor, płyta indukcyjna, zmywarka 60cm, mikrofalówka, piekarnik, pralka, lodówka - sprzęty nowe!) Przewidziano dużą ilość miejsca do przechowywania. ogrzewanie mieszkania i wody miejskie - wygoda i stabilne koszty! możliwość dostawienia biurka przynależna piwnica LOKALIZACJA - idealna dla studentów i nie tylko… Przystanek - 2 minuty pieszo, szybki dojazd do uczelni tj. AGH, UR, UKEN i część UJ i PK Rynek Główny / Stare Miasto - ok. 12 minut komunikacją. Wokół sklepy, punkty usługowe, kawiarnie, restauracje i tereny zielone - wszystko, co potrzebne do wygodnego życia. FINANSE: Miesięczne odstępne: 2499 zł Czynsz obecnie: 361 zł (z zaliczkami na ogrzewanie mieszkania), aktualnie czynsz nie uwzględnia kosztów zużycia wody i wywozu śmieci, jego ostateczny wymiar uzależniony będzie od zużycia Dodatkowo płatne media według zużycia: prąd Kaucja - 3 tyś. To mieszkanie to połączenie komfortu, nowoczesności i doskonałej lokalizacji - wprost stworzone dla osób, które chcą mieszkać blisko uczelni i centrum miasta, ale jednocześnie cenią sobie spokój i wygodę. Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

37 m²

Cena

2499 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Nowe

Tak

Cena za m²

68 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Samorządowe Przedszkole nr 121 z Oddziałami Integracyjnymi, Piotra Stachiewicza 21, 31-303 Krakow, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Kraków

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

BajorsKa, Bronowicka 42, 30-092 Krakow, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 34 m²

Włoska, 30-661 Krakow, Poland

2000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Mariana Słoneckiego, 31-421 Krakow, Poland

2000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy