Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Warszawa

Galeria Wypieków Lubaszka, Górczewska 154A, 01-460 Warsaw, Poland

3330 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Mieszkanie do wynajęcia, mazowieckie Warszawa Bemowo Górczewska, 3330 PLN, 35 m2, domy-gratka-47325545

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

3330 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

95 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Galeria Wypieków Lubaszka, Górczewska 154A, 01-460 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 76.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 76 m²

Bobrowiecka 3A, 00-728 Warsaw, Poland

2674 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 53.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 53 m²

Żabka, Towarowa 35, 00-869 Warsaw, Poland

2681 € / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Gęsia, 00-158 Warsaw, Poland

2690 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy