mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m² w mieście Wrocław

Kaszubska 15, 50-214 Wrocław, Poland

3599 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

wyjątkowa i prestiżowa lokalizacja - 200 m od Rynku Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Kaszubskiej 15. Nowe MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA o powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze (z dostępem do windy) z balkonem. Wysoki standard wykończenia, na który składa się salon z aneksem kuchennym wyposażonym w zmywarkę, lodówkę, płytę elektryczną, piekarnik oraz niezbędne akcesoria kuchenne. W części dziennej znajduje się sofa, szafy, w sypialni wygodne podwójne łóżko, osobna garderoba. Zapraszamy na prezentację 7 dni w tygodniu A unique and prestigious location- 200 m from Rynek Elegant apartment for rent in a new investment at Kaszubska 15 Street. A new apartment for rent with an area of 48 m². The property is located on the 3rd floor (with access to an elevator) with the balcony. High standard of finishing, which consists of a living room with a kitchen equipped with a dishwasher, fridge, electric hob, oven and necessary kitchen accessories. In the living area there is a sofa, wardrobes, in the bedroom there is comfortable double bed, a spacious wardrobe room. Welcome to presentations! Presentations from Monday to Sunday, in Polish and foreign languages. Здається елегантна квартира площею 48 м2 на вулиці Kaszubska 15. Нерухомість розташована на 3-му поверсі (з доступом до ліфта) з балконом. Високий стандарт оздоблення, який складається з вітальні з кухнею, обладнаної посудомийною машиною, холодильником, електричною плитою, духовкою, пральною машиною і необхідними кухонними приладдям. У вітальні є диван, шафи, в спальні зручне двоспальне ліжко, простора гардеробна в коридорі. Запрошуємо на презентацію 7 днів на тиждень

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

48 m²

Cena

3599 zł

Cena za m²

75 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kaszubska 15, 50-214 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 28.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 28 m²

Henryka Sienkiewicza 32a, 50-335 Wrocław, Poland

2899 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 28 m²

Henryka Sienkiewicza 32a, 50-335 Wrocław, Poland

2899 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

Stanisława Dubois 9, 50-208 Wrocław, Poland

2899 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy