Dodano 4 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 31 m² w mieście Warszawa

Trzech Budrysów 23, 02-381 Warsaw, Poland

2600 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Opis lokalu: Do wynajęcia ładne, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kopińskiej na warszawskiej Ochocie. -Nieruchomość- W skład lokalu o powierzchni 31,21 m2 wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, mała sypialnia oraz łazienka z kabiną prysznicową. Mieszkanie bardzo przyjemnie urządzone i ma sporo miejsca do przechowywania. Do lokalu przynależy piwnica. -Lokalizacja- Dojazd do centrum zajmuje 10 minut tramwajem. Bardzo dużo zieleni (Park Pięciu Sióstr - 600 m i Plac Gabriela Narutowicza - 1 km). W pobliżu sklepy (Hala Kopińska i Carrefour Ekspres) i liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Niska zabudowa. Okolica spokojna i cicha. -Wyposażenie- Salon: rogówka, komoda, półki naścienne, ława, dywan. Aneks kuchenny: szafki, stół i 4 krzesła, kuchenka elektryczna, piekarnik, okap, zlew. Pokój: komoda, wersalka, szafka, lustro i obraz. Łazienka: pralka, kabina prysznicowa, umywalka z szafką i półką, WC. Otoczenie: Apteka - 120 m, Bankomat - 300 m, Basen - 2 600 m, Centrum handlowe - 1 500 m, Fryzjer - 650 m, Kawiarnia - 250 m, Liceum - 450 m, Park - 210 m, Poczta - 800 m, Pralnia - 1 000 m, Przedszkole - 550 m, Przychodnia - 100 m, Restauracja - 550 m, Siłownia - 600 m, Sklep spożywczy - 50 m, SPA - 550 m, Szkoła podstawowa - 550 m, Szpital - 550 m, Uczelnia wyższa - 240 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 100 m, Autobusy nr - 154, 172, 184, 517, 523, Odległość do przystanku tramwajowego - 250 m, Tramwaje - 1, 7, 9, 14, 15, 25, Odległość od lotniska - 8 200 m, Odległość od stacji PKP - 900 m Cena najmu: 2600 zł Opłaty administracyjne: 510 zł/1 osoba; 700 zł/2 osoby; 880 zł/3 osoby; 1 060 zł/4 osoby; Średnie opłaty za media: 100 zł/1 osoba; 130 zł/2 osoby; 160 zł/3 osoby; 190 zł/4 osoby; Suma opłat: 3 210 zł/1 osoba; 3 430 zł/2 osoby; 3 640 zł/3 osoby; 3 850 zł/4 osoby; Zadzwoń - lub napisz szukam. Pełna kwota kaucji wymagana przy zawarciu umowy najmu. Zarezerwuj zdalnie !! E-

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

31 m²

Cena

2600 zł

Cena za m²

84 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Trzech Budrysów 23, 02-381 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

Przykładowy obraz

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Czerska 7/9, 00-732 Warsaw, Poland

2080 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Czerska 7/9, 00-732 Warsaw, Poland

2080 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 15 m²

Czerska 7/9, 00-732 Warsaw, Poland

2080 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy