Good Lood, Tadeusza Romanowicza 4, 30-702 Krakow, Poland
3550 zł / miesiąc
MINT Property oferuje na wynajem komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o łączniej powierzchni 36,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tadusza Romanowicza - w samym sercu Zabłocia. Mieszkanie jest nowe, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym - oddzielnej, przytulnej sypialni z dużym łóżkiem i szafą, - nowoczesnej łazienki z prysznicem i pralką, - funkcjonalnego przedpokoju z miejscem do przechowywania, - balkonu. Mieszkanie jest nowe, wykończone w dobrym standardzie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Zabłocie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa – idealna dla osób ceniących nowoczesny styl życia. W pobliżu znajdują się: Fabryka Schindlera, MOCAK, bulwary wiślane, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i siłownie. Świetna komunikacja – szybki dostęp do centrum miasta, Kazimierza i Podgórza. W okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja PKP Kraków Zabłocie. Cena najmu: + opłaty według złużycia (woda, prąd, ogrzewanie) internet gratis. możliwość wynajęcia miejsca postojowego za kwotę 300 zł Zapraszam do
MINT Property oferuje na wynajem komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o łączniej powierzchni 36,5 m2 położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Tadusza Romanowicza - w samym sercu Zabłocia. Mieszkanie jest nowe, wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się od zaraz. Opis mieszkania: Mieszkanie składa się z: - jasnego salonu z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym - oddzielnej, przytulnej sypialni z dużym łóżkiem i szafą, - nowoczesnej łazienki z prysznicem i pralką, - funkcjonalnego przedpokoju z miejscem do przechowywania, - balkonu. Mieszkanie jest nowe, wykończone w dobrym standardzie, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się od zaraz.
Zabłocie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic Krakowa – idealna dla osób ceniących nowoczesny styl życia. W pobliżu znajdują się: Fabryka Schindlera, MOCAK, bulwary wiślane, liczne restauracje, kawiarnie, sklepy i siłownie. Świetna komunikacja – szybki dostęp do centrum miasta, Kazimierza i Podgórza. W okolicy przystanki tramwajowe i autobusowe, stacja PKP Kraków Zabłocie. Cena najmu: + opłaty według złużycia (woda, prąd, ogrzewanie) internet gratis. możliwość wynajęcia miejsca postojowego za kwotę 300 zł Zapraszam do
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
36 m²
Cena
3550 zł
Cena za m²
99 zł
Oferta znajduje się pod adresem Good Lood, Tadeusza Romanowicza 4, 30-702 Krakow, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Kraków