Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 40 m² w mieście Wrocław

Liceum Ogólnokształcące nr XVI, Mikołaja Reja, 50-354 Wrocław, Poland

2799 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Do wynajmu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Mikołaja Reja 55 w jednym z najnowszych budynków w okolicy. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane, składa się z kuchni w formie aneksu kuchennego, salonu, sypialni oraz łazienki. Mieszkanie wyposażone jest we wszystkie niezbędne sprzęty. Dogodne położenie w sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz siłowni. Opłaty do wspólnoty (czynsz): około 600 PLN Media: wg zużycia (liczniki; przy 1 osobie średnio 200 PLN) Wymagana jest kaucja. Doskonałe warunki do życia w komfortowym i nowoczesnym otoczeniu. Idealne dla, pary lub osób ceniących funkcjonalność na co dzień. Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego (podziemnego lub naziemnego, za dodatkową opłatą) Serdecznie zachęcam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

40 m²

Cena

2799 zł

Cena za m²

70 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Liceum Ogólnokształcące nr XVI, Mikołaja Reja, 50-354 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 33 m²

Piękna 44, 50-506 Wrocław, Poland

2240 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 46 m²

Adriatech, Pilczycka 55B, 54-150 Wrocław, Poland

2250 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m²

Wrocław, Poland

2250 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy