mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36 m² w mieście Warszawa

Kaliszówka 4, 01-909 Warsaw, Poland

3350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Nieruchomość zlokalizowana jest w nowoczesnym apartamentowcu z 2021 roku, zaledwie , co zapewnia szybki i wygodny dojazd do centrum Warszawy. Mieszkanie o powierzchni 36,37 m² zostało zaprojektowane w sposób przemyślany i maksymalnie funkcjonalny: Salon z aneksem kuchennym - jasna, przytulna przestrzeń dzienna, idealna do odpoczynku i codziennego funkcjonowania Sypialnia - wyposażona w duże, wygodne łóżko oraz pojemną szafę, zapewnia komfort i prywatność Przestronny korytarz - z dużą zabudowaną szafą, oferującą dodatkowe miejsce do przechowywania Łazienka - wykończona w wysokim standardzie, z dbałością o estetykę i funkcjonalność Mieszkanie jest w pełni umeblowane i gotowe do wprowadzenia. Balkon z meblami balkonowymi - idealne miejsce na relaks Miejsce postojowe w garażu podziemnym Nowoczesne budownictwo (2021) Wysoki standard wykończenia Lokalizacja Mieszkanie znajduje się na warszawskich Bielanach, w miejscu zapewniającym świetną komunikację z resztą miasta. W najbliższym otoczeniu dostępna jest bogata infrastruktura handlowo-usługowa - sklepy, restauracje, kawiarnie oraz centrum handlowe Galeria Młociny. Dodatkowym atutem są tereny zielone, takie jak Las Bielański oraz okolice Wisły, idealne do spacerów i aktywnego wypoczynku. Lokalizacja jest również doskonała dla studentów - w pobliżu znajdują się uczelnie: Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz Akademia Wychowania Fizycznego. Czynsz najmu: 3350 zł Czynsz administracyjny: 600 zł Kaucja: 3600 zł Dodatkowe opłaty licznikowe: prąd ok. 130 zł/miesięcznie oraz rozliczenie zaliczek na zużycie wody co pół roku Miejsce postojowe: dodatkowo płatne 250 zł / m-c Najem okazjonalny Mieszkanie dostępne od zaraz Serdecznie zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

36 m²

Cena

3350 zł

Cena za m²

93 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Kaliszówka 4, 01-909 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Gęsia, 00-158 Warsaw, Poland

2690 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 37 m²

Wąwozowa, 02-789 Warsaw, Poland

2690 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Gęsia, 00-158 Warsaw, Poland

2690 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy