Dodano 2 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 39 m² w mieście Białystok

Bio Dental Clinic, Nowy Świat 3, 15-453 Białystok, Poland

2400 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Nie możesz być bliżej Centrum niż tu! Odkryj wspaniały apartament na wynajem w Białymstoku. Jego doskonała lokalizacja zapewnia bezpośredni dostęp do głównej, prestiżowej ulicy miasta i znajduje się zaledwie "rzut kamieniem" od deptaka i kluczowych zabytków. Przestrzeń mieszkalna obejmuje dwa pokoje z aneksem kuchennym. Po kompleksowym remoncie nadzorowanym skrupulatnie przez architekta apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany. Będziesz cieszyć się wyjątkowo wygodnym łóżkiem. Dla Twojego samochodu jest miejsce parkingowe zabezpieczone zdalnie sterowanym szlabanem, a dla rowerzystów zadaszone miejsce rowerowe tuż przy budynku. Dostępny do natychmiastowego wynajmu, koszt obejmuje zarówno usługi internetowe, jak i telewizyjne. Wymagana jest kaucja 2 400 zł, a do czynszu należy doliczyć czynsz administracyjny w wysokości obecnie 550 PLN. Oferta biura nieruchomości, pobieramy prowizje. Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

39 m²

Cena

2400 zł

Cena za m²

62 zł

Mapa

Bio Dental Clinic, Nowy Świat 3, 15-453 Białystok, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Białystok

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Dobrze zaplanowane
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Jasne wnętrze
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Efektywnie wykorzystana przestrzeń
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Przemyślany projekt
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Gotowe do wynajęcia
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36.0 m² – Przestronny klimat

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 36 m²

Ciepła 38, 15-472 Białystok, Poland

1950 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Stylowy komfort
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Twój nowy dom na wynajem
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Doskonała oferta najmu
mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Dobrze zaplanowane