mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 43 m² w mieście Warszawa

Europejska, Krochmalna 58, 00-870 Warsaw, Poland

5000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

English description below Nowoczesne, wysokie (2,8m), ciche i bardzo widne mieszkanie przy ulicy Krochmalnej 58, w inwestycji BROWARY WARSZAWSKIE, zlokalizowanej między ulicami Grzybowska, Wronia, Chłodna i Krochmalna - zaledwie kilka minut na piechotę do hotelu Hilton, Warsaw Spire, stacji metra Rondo Daszyńskiego, w niedalekiej odległości również od Ronda ONZ. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane, wyposażone w klimatyzację i składa się z: salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz sypialni oddzielonej od salonu przesuwnymi drzwiami. Do mieszkania przylegają dwa balkony. Dodatkowo płatne są faktury za elektryczność oraz za internet i miesięczna opłata dla wspólnoty w kwocie około 850zł. Mieszkanie może być wynajęte z miejscem postojowym w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 300zł miesięcznie. Zapraszam do obejrzenia mieszkania. Modern, high ceiling (2.8m), quiet and very bright apartment at 58 Krochmalna Street, in the investment project BROWARY WARSZAWSKIE, located between Grzybowska, Wronia, Chłodna and Krochmalna Streets - just a few minutes on foot to Hilton hotel, Warsaw Spire, Daszyński roundabout subway station, also a short distance to ONZ roundabout. The apartment is completely furnished, equipped with air conditioning and consists of living room with kitchenette, bathroom and bedroom separated from the living room with sliding doors. Tenants additionally pay the administrative fee (about PLN 850/ a month) and for the internet and electricity. The apartment can be rented with an underground parking spot for additional fee of PLN300/a month. Feel free to

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

43 m²

Cena

5000 zł

Cena za m²

116 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Europejska, Krochmalna 58, 00-870 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

Przykładowy obraz

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Fort Piłsudskiego, Inspektowa, 02-757 Warsaw, Poland

4000 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 56 m²

Zbigniewa Romaszewskiego, 01-874 Warsaw, Poland

4000 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49 m²

JP Serwis, Juliusza Słowackiego 27/33, 01-592 Warsaw, Poland

4000 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy