mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Wrocław

Marka Hłaski 45, 54-608 Wrocław, Poland

2350 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,16 m2 położone przy ul. Marka Hłaski Układ mieszkania: - przedpokój - salon z kuchnią - sypialnia - łazienka - bardzo duży taras Mieszkanie położone na wysokim parterze. Na osiedlu parking tylko dla mieszkańców. Media miejskie (centralne ogrzewanie i ciepła woda). Ciche osiedle - brak głośnych dróg w okolicy samego budynku. W najbliższej okolicy: 350 m do przystanku autobusowego Park Tysiąclecia boisko i tereny rekreacyjne centrum handlowe Futura Park sklepy: Carrefour, Aldi, Biedronka, Netto, Stokrotka Atuty mieszkania: - mieszkanie posiada duże okna zapewniające dobre doświetlenie. - wygodna komunikacja bliskie przystanki autobusowe, szybki dojazd do centrum - bogata infrastruktura sklepy spożywcze, supermarkety, apteka, szkoła, punkty usługowe - tereny zielone parki i ścieżki spacerowe i rowerowe, boisko, tereny rekreacyjne praktycznie "pod domem", idealne na aktywny wypoczynek - bezpieczna i spokojna okolica, niska zabudowa Cena: 2350zł czynsz najmu +750zł media / s Zapraszam na prezentację Agata Stępień In-house sp. z . Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

2350 zł

Cena za m²

67 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Marka Hłaski 45, 54-608 Wrocław, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Wrocław

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 72.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 72 m²

Krzyki, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Poland

1900 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 23.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 23 m²

Tadeusza Kościuszki 58, 50-009 Wrocław, Poland

1900 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 45 m²

Wróbla 33, 53-407 Wrocław, Poland

1900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy