mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 10 m² w mieście Katowice

Gabriela Narutowicza 8, 40-850 Katowice, Poland

1900 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

2 niezależne pokoje w Katowicach Oferujemy do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na wysokim parterze w pobliżu Centrum, w sąsiedztwie Punktu 44. Mieszkanie jest świeżo odnowione, odmalowane oraz w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania od zaraz. Pokoje niezależne każde wyposażone w łóżko, szafę i biurko, niezależna kuchnia ze zmywarką. Szczegóły mieszkania: Powierzchnia: 38 m² Liczba pokoi: 2, oba niezależne Kuchnia: nowoczesna, w pełni wyposażona, z meblami na wymiar, zmywarką, kuchenką mikrofalową i płytą grzewczą Pokoje: każdy pokój wyposażony w nowe meble, w tym: łóżko z szufladą pojemną szafę z szufladami biurko z regałem wygodne krzesło Łazienka po remoncie : z prysznicem i nowoczesną armaturą Ogrzewanie: własne, gazowe Parking: możliwość parkowania na podwórzu Piętro: wysoki parter Koszty: Czynsz: 1900,- zł/miesiąc (brak opłat administracyjnych) Dodatkowe opłaty: zaliczka na media (gaz, prąd, woda, śmieci, internet) Kaucja: 2500,- zł Lokalizacja: Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji, blisko Centrum, z szybkim dojazdem tramwajem lub samochodem do najważniejszych punktów miasta. W okolicy liczne sklepy, restauracje, punkty usługowe oraz tereny rekreacyjne.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

10 m²

Cena

1900 zł

Cena za m²

190 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Gabriela Narutowicza 8, 40-850 Katowice, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Katowice

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 27 m²

Stanisława Fliegera 18, 40-060 Katowice, Poland

1550 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 38 m²

Szkoła Podstawowa nr 59 im. Jana Matejki, Bolesława Chrobrego 5, 40-881 Katowice, Poland

1550 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 48 m²

Michała Grażyńskiego 50, 40-126 Katowice, Poland

1550 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (10.0 m²) do wynajęcia w mieście Katowice (Gabriela Narutowicza 8, 40-850 Katowice, Poland) – rentola.pl