Dodano dzisiaj
Witolda Pileckiego 2, 05-820 Piastów, Poland
2700 zł / miesiąc
Nowy komfortowy 2 pok apartament w sercu Piastowa Idealne dla ludzi ceniących unikalną lokalizację - spokój, ciszę a jednocześnie dostęp do infrastruktury- w najbliższej okolicy szkoły, przedszkola, kawiarenki, restauracje. Pół godziny samochodem od Pałacu Kultury i Nauki i niespełna 40 minut komunikacją miejską BUDYNEK LOKALIZACJA: Nowe Osiedle zajduję się w Piastowie - zlokalizowane jest przy ulicy Pileckiego . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze Na 53 metrowe wnętrze, składają się: Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie, urządzone w nowoczesnym stylu. Kolorystyka utrzymana została w jasnych barwach co daje poczucie przestrzeni i czystości. Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon. Otwarta kuchnia wyposażona w nowy sprzęt AGD w zabudowie (zmywarka, lodówka, zamrażalka, piekarnik, płyta indukcyjna). Łazienka z wc z kabiną prysznicową typu walk-in, pralka. Przytulna sypialnia z wygodnym łóżkiem małżeńskim, wyposażona w trzyskrzydłową szafę garderobianą. Mieszkanie posiada ładny przestronny słoneczny balkon. UDOGODNIENIA: wózkownia kontrola dostępu NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: sklep spożywczy żabka Przystanek autobusowy FINANSE: 2700 PLN + 700 PLN czynsz administracyjny miejsce postojowe w cenie oraz komórka lokatorska +prąd według zużycia KONTAKT: Zainteresowany? S
Nowy komfortowy 2 pok apartament w sercu Piastowa Idealne dla ludzi ceniących unikalną lokalizację - spokój, ciszę a jednocześnie dostęp do infrastruktury- w najbliższej okolicy szkoły, przedszkola, kawiarenki, restauracje. Pół godziny samochodem od Pałacu Kultury i Nauki i niespełna 40 minut komunikacją miejską BUDYNEK LOKALIZACJA: Nowe Osiedle zajduję się w Piastowie - zlokalizowane jest przy ulicy Pileckiego . Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze Na 53 metrowe wnętrze, składają się: Eleganckie 2 pokojowe mieszkanie, urządzone w nowoczesnym stylu. Kolorystyka utrzymana została w jasnych barwach co daje poczucie przestrzeni i czystości.
Salon z otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon. Otwarta kuchnia wyposażona w nowy sprzęt AGD w zabudowie (zmywarka, lodówka, zamrażalka, piekarnik, płyta indukcyjna). Łazienka z wc z kabiną prysznicową typu walk-in, pralka. Przytulna sypialnia z wygodnym łóżkiem małżeńskim, wyposażona w trzyskrzydłową szafę garderobianą. Mieszkanie posiada ładny przestronny słoneczny balkon. UDOGODNIENIA: wózkownia kontrola dostępu NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI: sklep spożywczy żabka Przystanek autobusowy FINANSE: 2700 PLN + 700 PLN czynsz administracyjny miejsce postojowe w cenie oraz komórka lokatorska +prąd według zużycia KONTAKT: Zainteresowany? S
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
53 m²
Cena
2700 zł
Cena za m²
51 zł
Oferta znajduje się pod adresem Witolda Pileckiego 2, 05-820 Piastów, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Piastów