Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49 m² w mieście Warszawa

Malborska 14A, 03-286 Warsaw, Poland

2680 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Tylko najem okazjonalny ! Zapraszam, dwa idealne pokoje z balkonem i garażem przy ul. Malborskiej - w pobliżu stacji metra - Kondratowicza. Rozkład mieszkania - - duży pokój - 16m2 z dwoma wyjściami na balkon - 8m2, - kuchnia - 8m2 - wyposażona - lodówka, zmywarka, kuchenka, - sypialnia - 14,5m2 z dużym łóżkiem i zabudowaną szafą, - łazienka - 4m2, - przedpokój z szafą - 6m2. Mieszkanie jest bardzo ładnie wykończone i bardzo funkcjonalne. Idealne dla pary. Lokalizacja - metro, autobusy, sklepy, tereny rekreacyjne. Do opłaty za wynajem, należy doliczyć czynsz administracyjny zawierający wodę, ogrzewanie i inne opłaty eksploatacyjne w wysokości - 1050 zł miesięcznie. Mieszkanie jest po remoncie - przygotowane do wynajęcia od już. Klucze w biurze.

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

49 m²

Cena

2680 zł

Cena za m²

55 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Malborska 14A, 03-286 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 35 m²

Bogunki 5, 02-692 Warsaw, Poland

2150 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Gotarda 3, 02-683 Warsaw, Poland

2150 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 33 m²

Gotarda 3, 02-683 Warsaw, Poland

2150 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (49.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Malborska 14A, 03-286 Warsaw, Poland) – rentola.pl