Dodano dzisiaj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 47 m² w mieście Warszawa

Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

8000 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

We speak PL / UKR / RU / ENG Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia nowoczesne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej 56 na Woli. Mieszkanie zostało wykończone w najwyższym standardzie i utrzymane w stonowanej kolorystyce. Posiada klimatyzację. W skład mieszkania wchodzi: - Salon z aneksem kuchennym oraz dwoma wyjściami na balkon (8 m²) z widokiem na wewnętrzne patio. - Sypialnia z łóżkiem, pościelą oraz dużą szafą w zabudowie. - Łazienka z przestronnym prysznicem, zabudowaną umywalką, toaletą oraz szafą gospodarczą. - Przedpokój z szafą w zabudowie. Mieszkanie zostało urządzone w wysokim standardzie i wyposażone w nowy sprzęt AGD: lodówkę, płytę indukcyjną, okap, piekarnik, zmywarkę, pralkę, czajnik, odkurzacz oraz komplet naczyń (garnki, szklanki). Dodatkowo mieszkanie posiada: - klimatyzację, - dostęp do internetu i telewizji, - miejsce postojowe w garażu podziemnym. Wszystkie udogodnienia są wliczone w cenę najmu. Mieszkańcy inwestycji Browary Warszawskie mają dostęp do licznych udogodnień, takich jak: - nowoczesne patio i tereny zielone, - restauracje i kawiarnie, - sklepy oraz punkty usługowe, - całodobowa ochrona i monitoring, - reprezentacyjne części wspólne. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Browary Warszawskie przy ul. Krochmalnej 56 na Woli. To wyjątkowe miejsce w sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie modnych restauracji, kawiarni, sklepów, aptek oraz biurowców. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz szybki dostęp do szkół, urzędów i terenów rekreacyjnych. - Czynsz najmu: 8000 PLN - Czynsz administracyjny: 600 PLN - Miejsce parkingowe: 500 PLN - Internet + TV w cenie - Kaucja: 8000 PLN

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

47 m²

Cena

8000 zł

Cena za m²

170 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Krochmalna, 00-870 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 64 m²

Jerzego Iwanowa-Szajnowicza 8, 02-796 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 62 m²

Ogrodowa, 00-895 Warsaw, Poland

6400 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy