mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 61 m² w mieście Gdynia

Świętego Piotra 6, 81-347 Gdynia, Poland

7999 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

* Salon z kuchnią i jadalnią, * sypialnia, * łazienka, * taras/ loggia. Apartament wykończony w standardzie Premium+, z wykorzystaniem naturalnych materiałów i designerskiego wyposażenia. Gotowy do zamieszkania w pełni umeblowany. Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Gdyni, w otoczeniu kamienic i nowoczesnych wieżowców biurowo-apartamentowych. Zaledwie 5-minutowy spacer dzieli nas od plaży, Skweru Kościuszki oraz Mariny Gdyńskiej. Lokalizacja zapewnia świetną komunikację z całym Trójmiastem - przystanki autobusowe i trolejbusowe (50m), dworzec PKP i Szybkiej Kolei Miejskiej (800m). W okolicy znajdziemy wiele cenionych restauracji, uwielbianych przez mieszkańców Trójmiasta kawiarni, siłowni, sklepów, a także uczelnie, szkoły, Teatr Muzyczny i kino. * Preferowany Wynajem długoterminowy - min. 12-cie m-cy * Najem okazjonalny * Cena: 7 999 PLN, kaucja 14.000 PLN * Opłaty: 1.100 PLN plus prąd, TV i Internet * W cenie: miejsce postojowe w garażu oraz komórka lokatorska The interior has been designed with attention to detail natural wood, high-quality finishing materials, and carefully selected works of art create an atmosphere of elegance and comfort. * Living room with kitchen and dining area, * bedroom, * bathroom, * terrace. The apartment is finished to a Premium+ standard, using natural materials, designer furnishings. Ready to move in fully furnished. Gdynia, Świętego Piotra Street a prestigious location near the port, with access to public transport, restaurants, shops, and recreational areas. * Long-term rental preferred 12 months * Price: PLN 7.999, Deposit 14.000 PLN * Included in the price: parking space in the underground garage

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

61 m²

Cena

7999 zł

Cena za m²

131 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Świętego Piotra 6, 81-347 Gdynia, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Gdynia

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 85.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 85 m²

Sea Towers, Antoniego Hryniewickiego 6, 81-342 Gdynia, Poland

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 85 m²

6400 zł / miesiąc

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 95.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 3 pokojami o powierzchni 95 m²

Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22, 81-383 Gdynia, Poland

6500 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy