mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 42 m² w mieście Mińsk Mazowiecki

ORTO Sklep Medyczny, 11 Listopada 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Poland

2200 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Do wynajęcia przytulne, klasyczne mieszkanie o powierzchni 42,3m2 usytuowane na I piętrze w Mińsku Mazowieckim przy ul 11 listopada. Zaciszne, osiedle położone w bliskiej odległości od punktów handlowo-usługowych oraz stacji PKP. Mieszkanie dla singla lub pary. - I piętro - oddzielna / półotwarta kuchnia - pokój - łazienka z wanną - z salonu wyjście na bardzo duży balkon - dodatkowo w cenie najemca ma do dyspozycji bardzo dużą (7m2) piwnicę !!! - w tym samym bloku co mieszkanie - w przedpokoju: duża szafa z lustrami - w salonie: kanapa, szafka RTV, stolik, szafa, komoda, witryna oraz wyjście na balkon - w kuchni: meble w zabudowie kuchennej, lodówka w zabudowie, kuchenka gazowa z piekarnikiem, zmywarka , stolik - w pokoju duża witryna i komoda, stół z krzesłami - w łazience: wanna, wc, umywalka, szafki - 2400 zł czynsz za mieszkanie z miejscem garażowym - 1100zł opłata eksploatacyjna do spółdzielni za media w tym prąd i gaz - kaucja 3000 zł - najem okazjonalny - minimum rok Oferta na wyłączność biura Kwadrat Nieruchomości!!! Obowiązuje prowizja od Najemcy. Zapraszamy na prezentację!!! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (om)

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

42 m²

Cena

2200 zł

Cena za m²

52 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem ORTO Sklep Medyczny, 11 Listopada 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Mińsk Mazowiecki

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 44 m²

Zygmunta Kazikowskiego 23, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 37 m²

Stefana Okrzei 29, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Poland

1800 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Ignacego Daszyńskiego 5, 05-300 Mińsk Mazowiecki, Poland

1900 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy