Dodano wczoraj

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 49 m² w mieście Katowice

Rynek 5, 40-003 Katowice, Poland

712 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Konkurs na najem lokalu mieszkalnego nr 6 położonego przy ul. Żeleńskiego 84 w Katowicach zostanie ogłoszony w terminie od r. do r. Minimalna kwota wierzytelności do licytacji: 17 500 zł - stawka czynszu: 14,30 zł/m2 - wadium: 3 500 zł - postąpienie: 1 000 zł - wysokość kaucji za lokal mieszkalny wynosi 3-krotość miesięcznego czynszu najmu - powierzchnia użytkowa lokalu: 49,80 m² (2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój) - wyposażenie w instalacje: elektryczna, wod.-kan., C.W.U., C.O. Dzielnica: Kostuchna Ilość kondygnacji: 2 Piętro: 1 Przedmiot konkursu można oglądać w dni robocze w dacie ogłoszonego konkursu po uprzednim uzgodnieniu terminu z Działem Obsługi Nieruchomości w Administracji Murcki z siedzibą przy ul. Kściuczyka 3B w Katowicach, tel. 32/ . UWAGA ! Oględziny lokali odbywają się wyłącznie w godzinach pracy Administracji od poniedziałku do czwartku do godz. 1330. Informacji o stanie technicznym lokalu udziela Administracja. Powyższy lokal wymaga przeprowadzenia remontu. Instalacje wymagają sprawdzenia, ewentualnej wymiany lub doprowadzenia do stanu zgodności z aktualnie obowiązującymi przepisami przez Najemcę we własnym zakresie. Przed złożeniem oferty na konkurs Oferent ma obowiązek zapoznać się ze stanem technicznym lokalu. Informacji merytorycznych w przedmiocie procedury wynajmu udziela Dział Gospodarowania Nieruchomościami w Spółce pod numerem telefonu: 32/ wew. 123, 167, 168 lub . Szczegółowe informacje dotyczące procedury konkursowej: r-do- r

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

49 m²

Cena

712 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Cena za m²

15 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Rynek 5, 40-003 Katowice, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Katowice

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 40 m²