mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 35 m² w mieście Warszawa

Prosta 69B, 00-838 Warsaw, Poland

4950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Do wynajęcia w pełni urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m², zlokalizowane na 6. piętrze w prestiżowej inwestycji Towarowa Square przy ul. Prostej 69B na warszawskiej Woli. Mieszkanie zostało urządzone w nowoczesnym stylu, z dbałością o funkcjonalność i komfort codziennego życia. Przemyślany układ oraz duże przeszklenia sprawiają, że wnętrze jest jasne i przestronne. Inwestycja położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Woli, tuż przy Rondzie Daszyńskiego – w bezpośrednim sąsiedztwie metra oraz licznych linii tramwajowych i autobusowych. W okolicy znajdują się: • restauracje i kawiarnie • sklepy i punkty usługowe • siłownie i tereny zielone • biurowce w centrum biznesowym Warszawy To idealna propozycja dla osób pracujących w centrum miasta lub ceniących miejski styl życia. • 3950 zł – czynsz najmu • 1000 zł – czynsz administracyjny • 500 zł – miejsce postojowe w garażu podziemnym (opcjonalnie, dodatkowo płatne) Zapraszam do

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

35 m²

Cena

4950 zł

Cena za m²

141 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Prosta 69B, 00-838 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Nurkowski Dąbrowa, Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Krochmalna 59, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 36 m²

Nurkowski Dąbrowa, Krochmalna 56, 00-870 Warsaw, Poland

3980 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy