Dodano dzisiaj
Przegon 20, 30-209 Krakow, Poland
2390 zł / miesiąc
Powierzchnia mieszkania wynosi 36m2 na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. - ogrzewanie z sieci miejskiej - w budynku winda - mieszkanie jest w pełni wyposażone(również w zmywarkę) i umeblowane - zwierzęta mile widziane - brak przypisanego miejsca parkingowego, możliwość parkowania w okolicy - dobrze skomunikowane z centrum Cena najmu: 2390 zł Czynsz do administracji: 410 zł/1 osoba; 540 zł/2 osoby; 680 zł/3 osoby; 810 zł/4 osoby; Zaliczka na energię: 120 zł/1 osoba; 150 zł/2 osoby; 180 zł/3 osoby; 210 zł/4 osoby; Całkowity koszt: 2 920 zł/1 osoba; 3 080 zł/2 osoby; 3 250 zł/3 osoby; 3 410 zł/4 osoby; Jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości całościowy koszt + 200 zł Jednorazowa prowizja dla biura 2300 zł Ubezpieczenie 250 zł na cały rok, w razie przedłużenia umowy następny rok 123 zł Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Zwierzyniec w bliskiej odległości od Błoni. - Przegon - Żabka - Lewiatan - Biedronka - Błonia - Park im. Henryka Jordana Krystian Król Senior Property Partner E-
Powierzchnia mieszkania wynosi 36m2 na co składają się: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka Dodatkowo do mieszkania przynależy balkon. - ogrzewanie z sieci miejskiej - w budynku winda - mieszkanie jest w pełni wyposażone(również w zmywarkę) i umeblowane - zwierzęta mile widziane - brak przypisanego miejsca parkingowego, możliwość parkowania w okolicy - dobrze skomunikowane z centrum Cena najmu: 2390 zł Czynsz do administracji: 410 zł/1 osoba; 540 zł/2 osoby; 680 zł/3 osoby; 810 zł/4 osoby; Zaliczka na energię: 120 zł/1 osoba; 150 zł/2 osoby; 180 zł/3 osoby; 210 zł/4 osoby; Całkowity koszt: 2 920 zł/1 osoba; 3 080 zł/2 osoby; 3 250 zł/3 osoby; 3 410 zł/4 osoby; Jednorazowa kaucja zwrotna w wysokości całościowy koszt + 200 zł Jednorazowa prowizja dla biura 2300 zł Ubezpieczenie 250 zł na cały rok, w razie przedłużenia umowy następny rok 123 zł Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Zwierzyniec w bliskiej odległości od Błoni.
- Przegon - Żabka - Lewiatan - Biedronka - Błonia - Park im. Henryka Jordana Krystian Król Senior Property Partner E-
Typ nieruchomości
mieszkanie
Pokoje
2
Powierzchnia
35 m²
Cena
2390 zł
Cena za m²
68 zł
Oferta znajduje się pod adresem Przegon 20, 30-209 Krakow, Poland
Ładowanie mapy
Powiązana oferta w Kraków