Dodano 3 dni temu

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 29 m² w mieście Warszawa

Dywizjonu AK „Jeleń” 8, 00-712 Warsaw, Poland

2950 zł / miesiąc

Okres wynajmu: nieokreślony
Dostępne od: Jak najszybciej

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia:

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, położone na nowoczesnym osiedlu Wiślany Mokotów. Mieszkanie położone na 2 piętrze, okna z ekspozycją południową zapewniają najkorzystniejsze nasłonecznienie mieszkania i dostęp do naturalnego światła. Lokal jest kompleksowo wyposażony w: - sprzęt AGD (płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap, pralka), - meble (szafy, sofa, łóżko w sypialni, biurko, krzesła barowe oraz krzesło obrotowe). W sypialni znajduje się składane łóżko oraz biurko, zapewnia to idealne wykorzystanie przestrzeni. W kilka minut można zmienić funkcję i zagospodarowanie pomieszczenia! Osiedle ma zapewnioną dobrą komunikację zarówno z Centrum, jak i z pozostałymi dzielnicami. Linie autobusowe (108, 167, 168). Najbliższy przystanek autobusowy oddalony około 3 minuty pieszo od budynku. W pobliżu znajdują się trasy rowerowe a także tereny zapewniające

Typ nieruchomości

mieszkanie

Pokoje

2

Powierzchnia

29 m²

Cena

2950 zł

Okres wynajmu

Nieograniczony

Dostępne od

Jak najszybciej

Umeblowane

Tak

Cena za m²

102 zł

Mapa

Oferta znajduje się pod adresem Dywizjonu AK „Jeleń” 8, 00-712 Warsaw, Poland

Ładowanie mapy

Powiązana oferta w Warszawa

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 62.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 2 pokojami o powierzchni 62 m²

Karodent Stomatologia, Siedmiogrodzka 7, 01-204 Warsaw, Poland

2364 € / miesiąc

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 25 m²

Jagiellońska 77, 03-303 Warsaw, Poland

2376 € / miesiąc

Nowość
mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29.0 m² – Przytulna przestrzeń mieszkalna

mieszkanie z 1 pokojem o powierzchni 29 m²

Marcina Kasprzaka 29A, 01-234 Warsaw, Poland

2390 zł / miesiąc

Zobacz oferty wynajmu w Twojej okolicy

Mieszkanie (29.0 m²) do wynajęcia w mieście Warszawa (Dywizjonu AK „Jeleń” 8, 00-712 Warsaw, Poland) – rentola.pl